Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AAKPL0637N1ZI
Call 07949084488 77% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Roll length | 500 mm |
| Max sheet thickness | 1 mm |
| Drive type | Motor with gear box |
| Production Capacity | Up to 3 ton/day |
| Roll diameter | 60 mm |
| Automation grade | Automatic |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | SS |
| Usage /Application | Industrial |
View Complete details